RiceGum – God Church ( Official Music Video )Une Isha I varfer por tani jetoj ne male Une Isha I Qmendur Por Akulli Me beri te Qetsohem Jo 20-she me duhet e kalterta ne parate e mija Une nuk jam si Kylie Jenner gjithqka qe kom osht reale tash Kur Jam Jashte Ti Me Sheh Si Me Maje Te Syrit Une Nuk E Therras Ate Baby Sepse Nuk Jam Bieber Une Kurre Nuk Jape F Si Nje Mesues I Mire Q**** Ate Une Do E Mbaj 100 Si Nje Favor I Larte Mendova se te thash se ti duhet te shkosh te lash fytyren Ti je 17-vjeqar ajo eshte 21 ti mundohesh ta kapesh qeshtjen Mesazh pas Mesazhi Po Mundoheshe Te Dalesh Me Mua shko bo vloga ndalo repin po mundohesh te ngasesh ne dallge(splash) Ata me pare me urrenin me thonin se sdo shkoj large Me shiko mua tani do te ngas makina te huaja Cilen? Bushter une smund te zgjedh nje Ai tha qe eshte Ferrari ose Range ose e madhja (Aye) Ju t'gjithe nuk jeni duke bere shume Jo ju sjeni mire me ne Urren ne mua je i shkerdhyer ne koke,si Superpremje Jam ne male vetem merr nje vozites,Nuk jam duke paguar jam duke bere mjaft Vajza jote si Blac Chyna sepse gjithqka qfare don te ben eshte te pallohet. Ouu vajza jote ne kenge tingellonte me mire se ti The qe morra para nga kenga e fundit eshte e vertete Dhe shpenzova gjithe qirane tende ne disa kepuce Hyra ne klub dhe po dal me dy I verifikuar per gjithe keto check-a qe i shpetheva Vajza jote ne kenge tingellonte me mire se ti Dikush me beri diss un nuk e di jam si,kush? Ay mbylle gojen Shko dhe merri parat e tua Ajo mbaroi vrapoi ne Magcon u shkaterrua Njeriu yt te dha ndjekes se di pse u bere krenar Po vrapoj me abonues dhe klikime smund te na kapesh Ke qene nje fans i madh une jam idolli yt Me kerkove te lidheshim por nuk jam bio S'mundesh te besh si ata vllezerit blond nga Ohio Tani i kam te gjithe duke bere kenge duke u munduar te ma marrin stilin (Aye!) Parate flasin parate e mia behen te merzitshme(Aye!) Leng ndjekes ndjek pushtetin nga miku yt (Aye!) Bushter une kam me shume priza sesa nje modem (Aye!) Une kam karrota ne akullin tim si njeri prej bore (Aye!) Si do ta lesh vajzen tende te kete nje varg me te mire Ajo eshte vajza jote? Ajo eshte shkop,nuk ka lakim trupi Ajo eshte bushter yeah ti re ne nje bushter te mallkuar Leshova rroba dhe po shiten si nje kishe e Zotit! Ouu vajza jote ne kenge ajo tingellonte me mire se ti Dikush me beri diss un nuk e di jam si,kush? The qe morra para nga kenga e fundit eshte e vertet Dhe shpenzova gjithe qirane tende ne disa kepuce Hyra ne klub dhe po dal me dy I verifikuar per gjithe keto check-a qe i shpetheva Vajza jote ne kenge tingellonte me mire se ti Dikush me beri diss un nuk e di jam si,kush? B.H Link In Description

43 thoughts on “RiceGum – God Church ( Official Music Video )

  1. Took me a while to remember this was a Tanner Fox disstrack. Genius Rice dissed the kid without giving him any clout

  2. Say what you want about rice Gum now but this song still bangs and I genuinely would listen to his songs if he became a rapper, I miss summer 2017 they were simpler days man.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *