LOL Pets Sürpriz Yumurta 4.seri nadir LOL altın top L.O.L. Sürpriz Pets gizli ip ucu casusluk oyunu


LOL Pets sürpriz yumurta 4. seri Eye Spy yeni seri LOL sürpriz Pets açıyoruz. Ne kadar şirinler böyle. Pembe pembeler. Hadi birincisini açmaktan başlayalım. Şöyle bir dışını inceleyelim. Bakın burada bir kuş var. Şapkası var ve bir büyüteci var gözüde. Eye Spy yani göz casusu.

100 thoughts on “LOL Pets Sürpriz Yumurta 4.seri nadir LOL altın top L.O.L. Sürpriz Pets gizli ip ucu casusluk oyunu

  1. Bir şey sorucam size bu vidyoyu ne zaman çektinizi bilmek istiyorum söylermisiniz bana ben vidyonuzdan haberdar olamıyorumda onun için sordum bu arada güzel vidyor bekliyo olucam güle güle ablacımmmmmm

  2. Abla geçenlerde sizin videosun izlerken yeni video can sıkıntısından hiç sevmediğim bir şey yaptım hani şu farkı bul varya ondan yaptım sende buldum tatlım yazdın bede şu kanalla ilgisiz olup böyle saçma sapan şeylerden yapan biri zanetmessin inşallah çok utandım bu arada hatırlamıyorum ama bu yorumu önceden yazmış olabilirim???

  3. Abla bana da birkaç gün önce Kargo geldi Kargo'nun içinde LOL pets eye spy serisinden vardı bende içinden acaba hangi hayvanlar çıkıyor diye senin kanalına uğradım ben olsam 2.secerdim ??

  4. Ablacım lol pets güzel ama senin kadar olamaz senin tatlı kızını tatlı oğlunu ve seni çok seviyorum iyi ki varsınız herkesin yorumlarına cevap vermeye çalışıyorsun çok iyi kalplisin bu kanal iyi ki var …Canım Ablam seni çok seviyorum seni çok severek izliyoruz böyle lol bebekler açarsan çok mutlu olurum?❤️sizi seviyorum?❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *